Katrin Kabun häirekeskuse parimatele töötajate tunnustamiseks mõeldud pleedidel on ka nimelised nahast etiketid, et rõhutada personaalsust

Häirekeskuse ja EKA koostööprojekt Häirekeskuse parimate töötajate tunnustamiseks

Häirekeskuse ja EKA koostöös töötati välja auhind häirekeskuse parimate töötajate tunnustamiseks ning kingitused häirekeskuse koostööpartneritele.

Auhindade ning kingituste disainimise ja prototüüpimisega tegelesid EKA disainerid Katrin Kabun ja Kadi Kibbermann (tekstiilidisain), Marta Moorats (nahakunst), Geidi Hein (keraamika).

Lähteülesandena soovis Häirekeskus tellida unikaalsed ja uuenduslikud auhinnad ja kingitused, mis väljendaksid häirekeskuse põhiväärtusi. Kingitus pidi rääkima lugu, mis oleks kooskõlas organisatsiooni põhiväärtustega nagu asjatundlikkus, kiirus ja inimlikkus.

Häirekeskuse parimate töötajate tunnustamiseks valiti auhindadeks Eesti põlise maalamba villast kootud klassikalised pleedid. Kasutatud hallid lõngatoonid on looduslikud, värvimata, keemiliselt või termiliselt töötlemata. Naturaalsest villast pleed on kasutades kohe soe ega vaja temperatuuriga kohenemiseks aega. Lisaks on vill ka tulekindel, mustust ja lõhnu hülgav ning antibakteriaalsete omadustega. Kingituseks koostööpartneritele valiti villasest vildist pajalappide komplekt “Häirevaba kokkamist”

EKA poolt aitasid projekti käima tõmmata nahakunsti-, tekstiilidisaini- ning teadus- ja arendusosakond.